תערובות הגלובו אורו הינה התערובת הנמכרת ביותר בארץ מתוך התערובות של "קרארו". לא סתם היא הפכה לכזו – הגלובו אורו נרקחה על ידי חברת סאנדאלי והותאמה במיוחד לחך הישראלי לאחר מחקר שוק מעמיק. 
התערובת נבתנה להיות מאוזנת ככל האפשר ולספק בכל כוס טעם זהה – על כן התערובת מורכבת מ70% ערביקה ו30% רובוסטה.
לחץ כאן לרכישה
קרא עוד
תערובת הקרמה אספרסו, כשמה כן היא- תערובת ייחודית לחובבי האספרסו. התערובת בעלת טעם מעודן, קרמה קהה וחלקה עם גוף מלא ובעלת אפטר טייסט של מרירות מעודנת. היא מתאימה במיוחד לחובבי האספרסו שאוהבים בסוף הארוחה להתפנק על אספרסו איטלקי אמיתי.
התערובת מספקת שילוב מאוזן למדי בין ערביקה ורובוסטה ומכילה 70% ערביקה ו30% רובוסטה. אחוזים אלו הם אחוזי העריבקה והרובוסטה המומלצים והנפוצים ביותר בעולם שכן הם מצליחים לתת את עושר הטעם העולה מהערביקה ביחד עם הטעמים החזקים והחשובים של הרובוסטה, תוך כדי הוצאת כל כוס קפה דומה לקודמתה בעזרת אחוזי הרובוסטה שנמצאים בה שמוודאים את קביעות הטעם.
 
קרא עוד
תערובת הטאצה ד'אורו של קרארו היא תערובת לאניני הטעם. מדובר בתערובת הטובה ביותר של קרארו בעולם והיא בעלת 95% ערביקה ו5% רובוסטה – בדיוק כמו שאנו בקבוצת מילאנו מאמינים שצריך להיות השילוב בין שני זני הקפה. זני הערביקה הנמצאים בתערובת נשמרים בסוד כמו גם זני הרובוסטה שכידוע בתערובות פרימיום יקרות אף יותר מזני הערביקה.
לתערובת גוף מלא, קרמה נמרית, עוצמתית עם טעם מתמשך מתוק ומשמעותי בליווי טעמי דובדבן וריחות בושם העולים מכוס הקפה.
התערובת מומלצת מאוד על ידינו, בעיקר אצל לקוחות שיודעים להעריך קפה איכותי באמת ויודעים להכין אותו כמו שצריך.
לחץ כאן לרכישה
קרא עוד
תערובת חזקה המתאימה לטעם הישראלי. 
לתערובת טעם מעודן עם מרירות נעימה, קרמה כהה וחלקה עם גוף מלא בעלת אפטר טייסט של מרירות מעודנת.
מומלץ לאנשים האוהבים להרגיש טעם אמיתי של קפה.
קרא עוד
תערובת הגלובו מארונה מורכבת משילוב של פולי קפה איכותיים משלוש מדינות שונות על קו המשווה. לתערובת ריח חזק, טעם דומיננטי עם מתיקות. החמיצות בתערובת נמוכה והיא בעלת אפטר טייס הנמשך לאורך זמן

מתאים לחובבי הקפה שאוהבים קפה חזק.
קרא עוד