קטלוג

תערובות הקפה

MAJOR

תערובת הדגל שלנו

תערובת בעלת 95% ערביקה ממטעי הקפה האיכותיים ביותר בברזיל וממטעי הקפה הגבוהים במרכז אמריקה בשילוב עם 5% רובוסטה ג'אווה מתוקה המעניקים כולם יחד הרמוניה מושלמת של קפה עגול ומאוזן עם טעמי אפטר טייסט נהדרים.

תערובת מתאימה לאניני הטעם בעלת גוף מלא, קרמה נמרית, עוצמתית עם טעם מתמשך מתוק ומשמעותי

קרא עוד

ORO

תערובת הזהב מבית סקואלה

התערובת המושלמת לבתי הקפה הקלאסיים של איטליה המשלבת ערביקה איכותית מברזיל, גואטמלה וקוסטה ריקה בתוספת רובוסטה ג'אווה איכותית מהמטעים בפפואה גינאה.

85% ערביקה 15% רובוסטה. ארומה חזקה (לחם קלוי). מרירות קלה ונעימה, איזון מושלם עם חלב, גוף מלא, אפטר טייסט מאוזן.

קרא עוד
סקואלה קרמה איטליה

CREMA ITALIA

התערובת לשוק הישראלי

תערובת המותאמת לטעם הישראלי המשלבת פולי קפה מסוג ערביקה שטופים וממוינים מברזיל ומרכז אמריקה ופולי רובוסטה שטופים משובחים, המעניקים יחד תערובת חזקה ומתוקה עם גוף מלא בעל חמיצות עדינה.

 קפה חזק ומתוק בעל קרמה כהה וטעם מתמשך חזק.

70% ערביקה ו- 30% רובוסטה. 

ארומה חזקה ואדמתית, קרמה גבוהה ועמידה, מצויינת עם חלב, מרירות שאינה משתלטת על הטעמים האחרים, גוף בינוני, אפטר טייסט מאוזן.

קרא עוד

SERENATA

תערובת הפרימיום של פרימו ארומה

התערובת מורכבת מאיכות הערביקה הגבוהה ביותר ומנגיעות של רובוסטה אסיאתית, והיא אופטימלית למומחי אספרסו.

היא מתוקה ומעודנת בשל תשומת הלב הגבוהה שמעניקים לבחירת הפולים וקלייתם בקלייה שבין בינונית לגבוהה. בנוסף על כך היא מעניקה שילוב מושלם בין גוף לעידון.

תערובת זו היא התערובת המועדפת על ידי קוראדו – הבעלים של פרימו ארומה בזכות המתיקות והקפדנות שלה, בדיוק כמוהו, במיוחד כשהוא קולה קפה.

צבע הקרמה הוא חום בהיר עם גוונים של עץ מהגוני וג'ינג'ר, ישנם אף קוים בהירים על הקרמה שיוצרים קוים אחידים שנראים משורטטים.

נוכחות הקרמה נהדרת, במרקם טוב ועקבי. הארומה מעולה עם ריח מורגש. מזכירה שוקולד, בושם, פירות ואז מזכירה ניחוח של מאפה שזה עתה יצא מהתנור.

הטעמים מאוזנים בצורה יוצאת דופן, הגוף קטיפתי ואחיד. האפטרטייסט מלא ונוכח עם ניחוח פרחים וטעם שוקולדי וניחוחות מאפה.

פרימו ארומה אינה מתחייבת לאחוזי ערביקה ורובוסטה קפדניים היות והם מתעסקים בקפה שהינו פרי וכמו כל פרי אחר יש לו עונות בשנה. הם מתחייבים לטעם – זה הדבר החשוב באמת. אך בכל זאת הם מתחייבים שאחוזי הערביקה והרובוסטה בתערובת ינועו באיזור ה90% ערביקה ו10% רובוסטה וקפאין ב1.55%.

קרא עוד

ROMANTICA

תערובת הזהב מבית פרימו ארומה

התערובת מורכבת מהערביקה האפריקאית המשובחת ביותר, עם הרובוסטה המשובחת ביותר באסיה ומציגה את השילוב המושלם בין מתיקות וגוף מלא.

הערביקה האפריקאית נותנת לקפה טועם מבושם ושוקולדי באפטר טייסט שלו.

הבחירה הקפדנית של הפולים בקלייה ברמה בינונית עד גבוהה היא זו שנותנת לתערובת את המתיקות והעידון שלה.

רומנטיקה היא ללא ספק השילוב המושלם שבין ערביקה ורובוסטה. הקרמה בצבע חום בהיר עם פסים בהירים. הארומה עשירה ומעודנת עם ריחות של שוקולד, בושם ומאפה חם שיצא זה עתה מהתנור.

הטעמים מאוד מאוזנים, הגוף מלא והאפטרטייס מלא וחזק ועם קטיפה שמזכירה שוקולד.

פרימו ארומה אינה מתחייבת לאחוזי ערביקה ורובוסטה קפדניים היות והם מתעסקים בקפה שהינו פרי וכמו כל פרי אחר יש לו עונות בשנה. הם מתחייבים לטעם – זה הדבר החשוב באמת. אך בכל זאת הם מתחייבים שאחוזי הערביקה והרובוסטה בתערובת ינועו באיזור ה70% ערביקה ו30% רובוסטה ורמת הקפאין תהיה 1.65%.

קרא עוד

EMOZIONI

התערובת לשוק הישראלי

התערובת משלבת את הזנים הטובים ביותר של רובוסטה מאפריקה ואסיה, כל פול קפה נבחר בבחירה סלקטיבית. הערביקה הינה ערביקה ברזילאית ומציגה את השילוב המושלם בין חוזק לגוף מלא. הבחירה המדוקדקת של הזנים עם קלייה ביניונית עד גבוהה הופכת את התערובת לאידאלית לשתייה עם חלב או לאחר ארוחה. הוא הקפה האידאלי לאלה המעריכים קפה חזק עם טעמים מתמשכים לאורך זמן באפטרטייסט. בגלל זה, פבריציו – הבעלים של פרימו ארומה בחר את השם של התערובת –

an endless emotion, but still new every time. כך שמכאן מגיע גם שמה של התערובת emozioni באיטלקית. צבע הקרמה הוא חום בהיר עם נגיעות כהות. התערובת מאוד יציבה ונותנת תמיד את אות הטעם העשיר ולא מושפעת הרבה מגורמים חיצוניים. הארומה מפיגה ריח מרוכז וחזק של מאפה שזה עתה יצא מהתנור ואף מזכירה גם ריחות שוקולד. האיזון בין הטעמים הוא טוב, הגוף נוכח ודומיננטי והאפטרטייסט נשאר לאורך זמן בעל נוכחות מלאה וסירופית ממש המעלה טעמים מתוקים המזכירים שוקולד מריר. פרימו ארומה אינה מתחייבת לאחוזי ערביקה ורובוסטה קפדניים היות והם מתעסקים בקפה שהינו פרי וכמו כל פרי אחר יש לו עונות בשנה. הם מתחייבים לטעם – זה הדבר החשוב באמת. אך בכל זאת הם מתחייבים שאחוזי הערביקה והרובוסטה בתערובת ינועו באיזור ה80% ערביקה ו20% רובוסטה ורמת הקפאין תהיה 1.75%.

קרא עוד

DESIDERIO

לחובבי הקפה החזק

התערובת נעשת מזני ערביקה משובחים בשילוב של הרובסטה הטובה ביותר מאסיה. זוהי אחת התערובות המומלצות ביותר לחובבי האספרסו. הגוף חזק ומלא מאוד בזכות הרובוסטה הטובה ביותר שניתן למצוא באסיה. רמת הקליה היא בינונית עד גבוהה ויוצרת טעמים חזקים וים תיכונייים במיוחד כשניתן להבחין בהם במיוחד במשך הזמן האחרון של האפטר טייסט וחוזקתו.

צבע הקרמה הינו חום בהיר עם עם קווים בהירים ביחד עם צבע עץ המהגוני.

הקפה יוצא באותו טעם ובאותו מראה בדיוק בצורה עקבית ברמה הגבוהה ביותר.

הארומה עשירה ומזכירה ריחות שוקולד,בושם ומאפה שיצא זה עתה מהתנור.

הטעמים מאוזנים והגוף מלא,האפטר טייסט חזק ונשאר לאורך זמן.

קרא עוד

GLOBO ORO

תערובת הזהב של קאררו

גלובו אורו הינה התערובת הנמכרת ביותר בארץ מתוך התערובות של קרארו. לא סתם היא הפכה לכזו – הגלובו אורו נרקחה על ידי חברת סאנדאלי והותאמה במיוחד לחך הישראלי לאחר מחקר שוק מעמיק. החך הישראלי כמו שבטח תסכימו – מאוד אוהב להרגיש את הטעמים, בעיקר את המתוקים, מתענג על ריח משובח ופחות אוהב חמוץ. אלו המאפיינים המרכזיים שהבינו בחברת סאנדאלי ועל כן הצלחתם עם התערובת הזו משגשגת כל כך.

התערובת ניבתנה להיות מאוזנת ככל האפשר ולספק בכל כוס טעם זהה – על כן התערובת מורכבת מ70% ערביקה ו30% רובוסטה.

קרא עוד

TAZZA D´ORO

תערובת הפרימיום של קאררו

תערובת לאניני הטעם. גוף מלא, קרמה נמרית, עוצמתית עם טעם מתמשך מתוק ומשמעותי.

קרא עוד

CREMA ESPRESSO

קלאסית לחובבי אספרסו

תערובת ייחודית לאספרסו. טעם מעודן . 
קרמה קהה וחלקה עם גוף מלא , אפטר טייסט של מרירות מעודנת . מתאים במיוחד לחובבי האספרסו.

קרא עוד

GLOBO ELITE

תערובת לחובבי הקפה החזק​

תערובת חזקה המתאימה לטעם הישראלי. טעם מעודן עם מרירות נעימה . קרמה בהירה וחלקה עם גוף מלא , אפטר טייסט של מרירות מעודנת .

קרא עוד

GLOBO MARRONE

תערובת לחובבי הקפה החזק

תערובת הגלובו מארונה מורכבת משילוב של פולי קפה איכותיים משלוש מדינות שונות על קו המשווה. לתערובת ריח חזק, טעם דומיננטי עם מתיקות, חמיצות נמוכה ובעלת אפטר טייס הנמשך לאורך זמן.

מתאים לחובבי הקפה שאוהבים קפה חזק.

קרא עוד